Windows 10 Redstone Güncellemesi İle Fark Yaratacak

Threshold 2 güncellemesini Kasım ayının 2. haftasında yayınlamayı planlayan Windows 10, 2016 yılı içerisinde de şimdiden merak konusu olan Redstone’u yayınlamayı planlıyor.Redstone güncellemesi ile ilgili ön detayları sizlerle paylaşmak istedik.

Üst düzey performansa sahip olacak Redstone güncellemesi, aynı zamanda aktif hızı sayesinde Windows üzerinde daha yüksek performansa ulaşılmasını sağlayacak. Mobil cihazlar ve bilgisayarlar üzerinde kullanılacak olup, olmazsa olmaz bir güncelleme olması bekleniyor.

Bu güncelleme ile mobil cihazınızda yaptığınız işlerin yarım kalmadan tablet cihazınızda tamamlamaya devam edebileceksiniz. Böylelikle hiç bir işiniz yarım kalmayacak.

Redstone güncellemesi ile Windows 10 akıllı telefon cihazı pazarında büyük bir fark yaratmak istediği için, mobil cihaz üzerinden güncelleme imkanı sunacak. Böylelikle Windows’un akıllı telefonlarında da göz ile görülür bir performans artışı olacak. Yalnız günceleme için şu anda kesinlikle 2016 yılını beklenmesi gerekiyor. Windows 10 bu güncellemeden daha iyi sonuçlar alabilmek için çeşitli testler uyguluyor. Bu durumdan şu anlaşılıyor ki 2016 yılında daha güçlü bir Windows 10’a sahip olacaksınız.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz