Telefonunuz Akıllı, Yazıcınız Neden Akıllı Olmasın ?

Fotoğraf makinelerinin yerini almaya aday akıllı cep telefonlarımız sayesinde artık kaliteli fotoğraflar elde edebiliyoruz. Bunda, selfie akımının ve telefonlardaki kamera teknolojisinin gelişmesi oldukça etkili bir durum. Bu fotoğrafların baskısını hızlı ve kaliteli almak ise çok kolay. Üstelik cihazınızdan fotoğrafı silseniz bile sosyal medyada varsa yine çıktısını almanız mümkün.

Canon MG7550 yazıcı ile kaliteli baskı, fotokopi ve tarama işlevleri Wİ-Fi, Ethernet ve bulut bağlantısıyla birleştirilerek, PickBridge, fotoğraf makineleri, bilgisayarlar, hafıza kartları, Kablosuz LAN, akıllı cihaz ve bulut gibi ortamlardan veri alınarak Canon yazıcılar sayesinde gerçekleştiriliyor.

Gelişmiş PIXMA Cloud Link sayesinde sosyal medyada yer alan fotoğraflar saniyeler içinde basılabilir, Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi bulut hizmetlerine belge baskı/tarama yapılabilir ve taranmış görüntüler e-posta gönderilebilir.

Akıllı telefon ve tabletlere Canon’un PIXMA/MAXIFY Printing Solutions uygulaması indirilerek Wi-Fi veya internet üzerinden yazıcıyla ilgili her bilgiye ulaşılabilir.

 

 

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz