Sesli Sosyal Ağ: Whispto

Yerli geliştiriciler tarafından hazırlanan yeni sosyal ağ Whispto, benzerlerinden farklı olarak 60 saniyelik ses kayıtlarına yer veriyor.

Metin yada görsel tabanlı pek çok sosyal ağa alternatif olan Whispto, Türk geliştiriciler tarafından geçtiğimiz yıl Kasım ayında hayata geçirilmişti. Yayınlandığı günden beri 20 bini geçen aktif kullanıcısıyla Whispto, büyümeye devam ediyor.

Sevdiğimiz ve takip ettiğimiz kişilerin seslerini duymanın klasik sosyal ağlarda yazılarını okumaktan daha kıymetli olduğu inancıyla geliştirilen Whispto’da, 60 saniyeye varan ses kayıtlarını profilinize ekleyerek takipçilerinize ulaşabilirsiniz. Whisp adı verilen ses kayıtlarını takipçilerinize gönderebilir, gönderilen ses kayıtlarını favorilerinize ekleyebilir, retweete benzer şekilde rehisp edebilir, ses kayıtlarına yorum yapabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz whispleri, Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz.

Android işletim sistemli tüm akıllı telefonlarda ve Iphone modellerinde kullanılabilen uygulamaya hiçbir ücret ödemeden web üzerinden de erişim mümkün.

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. cem diyor ki:

    Yerli geliştiriciler ise destek vermek gerekir.Ülkemizin bunlara ihtiyacı var.

Yorum Yaz