İnternette Aradığınız Kişiyi Bulmak Kolay

İnternette uzun aramalarınız sonunda istediğiniz kişi veya kişileri bulamıyorsanız, arama motorları iyi sonuç vermiyorsa daha kolay bir yöntem var. www.spokeo.com sitesine üye olarak istediğiniz kişiyi bulmanız mümkün.

Yeni tanıştığınız birini, merak ettiğiniz kişileri bulamıyorsanız veya sadece kendinizin internette nasıl göründüğünü merak ediyorsanız www.spokeo.com a girerek sorularınıza cevap bulmanız mümkün. Pek çok sosyal medya hesabı farklı isimlerle açılabildiğinden bazen bir kişinin başka sosyal medya hesaplarını bulamıyoruz. www.spokeo.com , internette kişilerin hangi sosyal ağlara üye olduğunu bulmak amacıyla geliştirilmiş bir site.

Kullanımı oldukça basit olan siteye girdiğinizde ücretsiz üye oluyorsunuz. Kişileri isim, email, telefon numarası, kullanıcı adı veya adresten sorgulatabiliyorsunuz. Örneğin aratacağınız kişinin ismini yazdığınız zaman olabilecek kişilerin profilleri listeleniyor. Buradan aradığınız kişiyi buluyor, kaç tane hesabı olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Ancak bunları detaylı görebilmek için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Yaklaşık 3 dolar olan bu ücreti ödediğinizde kişinin hangi sosyal ağlara üye olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. isimsiz diyor ki:

  kız ismi yazdım erkek çıktı o siteyi kim kurduysa saygılar selamlar 😀

 2. Mircan diyor ki:

  Teşekkürler

 3. Arsak diyor ki:

  Teşekkürler

 4. Esma diyor ki:

  Adını bilmiyorsak ne yapmalıyız peki 😀

 5. haberlerinialır diyor ki:

  allah razı olsun çok gerekliydi

Yorum Yaz