Gmail Hesabı’mı Outlook’a Kuramıyorum Kesin Çözüm

Gmail Hesabınızı Outlook uygulaması ile kullanmak istediğinizde hesap bilgileriniz ile kurulum yapmanız gerekiyor. Kurulum adımlarını incelemek isterseniz buraya tıklayın. Tüm kurulum adımlarını doğru uygulamanıza rağmen kurulum ile ilgili problem yaşamaya devam ediyorsanız. Aşağıdaki videonun tamamını izleyerek sonuca ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

  1. eyup diyor ki:

    eline sağlık hocam

  2. mehemt diyor ki:

    Merhaba,

    Yıllardır outlook kullanmayı istemişimdir. Denemelerimde her defasında başarısız oldum. Araştırdım, sordum bilenlere olmadı. Youtube videonuzu izleyerek ilk defa kurabildim. Ancak gmail hesabımdaki kişileri outlook 2016 ya aktardığımda kişileri görmüyor. saatlerdir uğraşıyorum, araştırıyorum. ama böyle bir sorun ve açıklamasına ne ingilizce ne türkçe kaynaklarda rastlamadım. her bir kişi için Ad Kullanılamıyor yazısı var sadece. ne yaptıysam olmadı. Neden sizce? Sorun ne?

  3. mehmet Çavuşoğlu diyor ki:

    o kadar yere ve videoya baktım kurulumu anlamadım . Ancak sizin Anlatınız ve detay için teşekkür ederim.
    . Kurulum tamam

  4. ali diyor ki:

    Hocam adamsınız daha az güvenli kısmını kimse söylemiyordu iyi fark etmişsiniz bunu. Çok teşekkür ederiz. Anlattıklarınızı anlamamak için videoyu izlerken hem kulaklarımızı kapatmamız hemde gözlerimizi kapatmamız gerekir. çünkü her halükarda yine anlaşılacak şekilde baist bir düzeye indirgemişssiniz

  5. yusuf diyor ki:

    Teşekürler. Videoyu sonuna kadar izlemenizi öneririm. Çözüm “Daha az güvenli” ayarında saklı.

Yorum Yaz