En Ucuz Akıllı Telefon

Teknoloji geliştikçe hayatımıza giren ürünler de çeşitleniyor. Bunun en iyi ve en bilindik örneği ise akıllı cep telefonları. Sürekli yeni teknolojilerle donatılan, yeni özelliklere sahip olan bu cihazlar piyasaya çıktıkları ilk günden itibaren yoğun bir taleple karşılanıyorlar.

Her yeni modelde maliyet arttığından satış fiyatı da buna bağlı olarak artmakta. Tüketicinin ise istediği mevcut telefonundan daha uygun fiyata ama daha çok özelliği olan telefona sahip olmak. Tüketim çılgınlığını ve uygun ödeme koşullarının varlığını da göz önünde bulundurursak markaya da büyük önem veriliyor. Yani çok fazla duyulmamış markaların iyi olmadığı algısı yerleşmiş durumda.

En ucuz akıllı telefon 50 dolar!

Celkon markası Hindistan’ın akıllı telefon pazarının liderlerinden birisi ve sattığı telefonların fiyatı sadece 50 dolar. Bu telefon elinizdeki akıllı telefonlardan daha ucuz ve yapabildikleri elinizdeki telefondan çok farklı değil.

Celkon Q405 modelinin ekran büyüklüğü 4 inç ve çift hatlı. 5 inç modelleri de var. Çözünürlük 480*800 kapasitesinde. Az gibi gözüküyor ama canlı ve kaliteli renk dünyası sayesinde en az elinizdekiler kadar yüksek performansa sahip. 512 RAM ve 4 GB depolama alanına sahip.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Ahmet diyor ki:

    Çok güzel.Fiyatı ucuz.Beynedim.Teşekkürler

  2. umudum281 diyor ki:

    gerçekten ucuz ve güzel

  3. muhammed egri diyor ki:

    Bence en ucuz akıllı telefon discovery ıı mini neden derseniz daha assagısı akıllı telefon değil bence.

Yorum Yaz