Asus Zenfone Serisi Snapchat Sorunu Çözümü

Maalesef Snapchat Durdu

Snapchat uygulamasına gelen güncellemeden sonra ya da v9.27.5.0 versiyonunu yüklediğinizde özellikle Asus Zenfone 5 ve Zenfone serisi cihazlarda ”maalesef Snapchat durdu” hatası karşınıza geliyor. Bu konu ile ilgili ilk etapta yapılması gereken işlemler, uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemek, uygulama yöneticisinden uygulama önbellek verilerini sıfırlamak gibi işlemlerdir. Fakat tüm bunları yapmanıza rağmen sorun devam edecektir.

Asus Zenfone 5 Snapchat Sorunu

Bu konu ile ilgili gerekli araştırmaları yaptığımızda şu bilgiye eriştik. Asus cihazlarda Snapchat uygulaması ve güncellemesi arasında bir çakışma söz konusu olduğundan dolayı ”maalesef Snapchat durdu.”  hatası alınmaktadır.

snaphata1

Çözüm ile ilgili ise şu an için uygulamanın bir önceki versiyonunu yüklemekten başka çözüm yolu bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde bu hata mutlaka giderilmiş olacaktır. Sorun giderilene kadar Snapchat kullanmaya devam etmek istiyor iseniz. Uygulamanın eski bir versiyonunu telefonunuza manuel olarak yükleyebilirsiniz.

Not:Uygulama dosyası site politikaları gereği buradan paylaşılamamaktadır.  v9.27.5.0 öncesi versiyonu internet kaynaklarından kendiniz edinebilirsiniz. Fakat güvenilirliği ile ilgili sorumluluk size aittir.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Melikr diyor ki:

  Hangi versiyonu yüklemek lazim

 2. Ömer diyor ki:

  Maalesef v9.27.5.0 kurunca da olmuyor saha programa girmeden durduruldi diyor bu sefer

 3. Mervv diyor ki:

  Hangi versiyonunu yüklemeliyiz

 4. merve diyor ki:

  Hangi versiyonu yükliycez yardim edin

Yorum Yaz