Askfm Hesabımı Nasıl Kapatabilirim?

Ask.fm Hesabını Nasıl Kapatabilirim ?

Ask.fm sosyal paylaşım sitesi sayesinde; kullanıcılar birbirlerine isterlerse profillerinden isterlerse anonim olarak sorular sorabilirler. Anonim olarak ziyaretçilerinde ask.fm‘de kullanıcılara soru sorma imkanının olması bu platformu oldukça cazip hale getirmektedir. Normal şartlarda kullanıcılara sormayı cesaret edemediğiniz soruları anonim olarak kolaylıkla sorabilirsiniz. Ask.fm sitesine üye olarak kullanıcıların sizlere soru sormasını sağlayabilir, gelen sorulara cevap verebilir veya bir başka profili ziyaret ederek sizlerde sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Eğer ask.fm hesabınızı silmek istiyorsanız aslında bu işlem pek mümkün değil. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi ask.fm hesabınızı kolayca malesef silemiyorsunuz. Bu yüzden hesabınızı nasıl kapatabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

  • Öncelikle kullanıcı adı ve şifreniz ile ask.fm hesabınıza giriş yapın

ask1

  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki url yi web tarayıcınıza yapıştırarak hesap kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

http://ask.fm/account/settings/deactivation

  • Karşınıza açılan pencere şifrenizi yeniden girerek hesap kapatma işlemini “hesabımı devre dışı bırak” butonuna tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

ask2

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz